BAŞVURU ŞARTLARIMIZ :

İzmir Cast Ajans  cast - model ve organizasyon ajansı yalnızca 18 yaşından büyükler içindir.

İzmir Cast Ajans'a Başvuru yapan kişi 18 yaşından büyük olduğunu taahhüt eder.

18 yaşın altındaki üyelik taleplerini o üyenin kanunen temsile yetkili velisi yapar.

 1. İzmir Cast Ajans cast model ve reklam, oyunculuk ajansıdır. İzmir Cast Ajans, ağırlıklı olarak Katalog çekimlerine, reklamlara, açılış ve organizasyonlara, fuarlara, dizi filmlere oyuncu ve klip çekimlerine model, fotomodel temin etmektedir. 
 2. İzmir Cast Ajans kadrosundaki tüm yetenekleri, hem web sayfasındaki online katalogunda hem de müşterilerine periyodik aralıklarla gönderdiği CD katalogunda fotoğrafları ve özellikleriyle yayınlamaktadır.
 3.  İzmir Cast Ajans’ın müşterileri, çalışmak istedikleri kişileri, www.izmircastajans.com  yada CD ve Dergi katalogumuzdan seçmektedir. Müşteri tercihleri doğrultusunda İzmir Cast Ajans yetkilileri sizinle irtibata geçerek işin niteliği hakkında bilgi verir ve sizi ön görüşme için yönlendirir. Size teklif edilen her işi kabul etme zorunluluğunuz yoktur. Ancak,İzmir Cast Ajansın size teklif ettiği işi kabul etmediğinizi aynı gün içinde İzmir Cast Ajans’ın yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.
 4. İzmir Cast Ajans’ın teklif ettiği işi kabul edip ön görüşmeye katılmanız durumunda, Müşterinin sizinle ilgili olumlu değerlendirmesi sonrasında İzmir Cast Ajans yetkilileri müşteri ile tüm teknik detayları netleştirdikten sonra (çekim tarihi, saati, işin bütçesi, ajans komisyon ve SSK Pirim inden sonra elinize geçecek net tutar v.s.) işi son kez size teklif eder. Bu ana kadar işi kabul etmeyebilirsiniz. Ancak, işi kabul etmeniz durumunda, İzmir Cast Ajans sizin adınıza Müşteri ile sözleşme yapacağından vazgeçmek, geç kalmak, trafikte takılmak, uyuyakalmak v.s. gibi mazeretleriniz ortadan kalkmaktadır. Belirlenen zaman dilimleri içerisinde işi yapmakla yükümlü kılınırsınız.
 5. Tüm bu çalışma koşullarını maddeler halinde düzenleyen sözleşmemizde hürriyet kısıtlayıcı ibareler bulunmamaktadır. İzmir Cast Ajans ile çalışırken, başka ajanslarla çalışabilirsiniz veya free olarak iş alabilirsiniz, bu durum İzmir Cast Ajans açısından sorun oluşturmaz. İş bu sözleşme tamamen iş ciddiyetini ve disiplinini ön plana çıkaran ve işi kabul ettikten sonraki yükümlülüğünüzü size hatırlatan bir sözleşmedir.
 6.  İzmir Cast Ajans’ın kadrosuna dahil edildikten sonra, yönlendirildiğiniz iş görüşmelerinde kesinlikle irtibat telefonunuzu bırakmayınız. Telefonunuzun ısrarla istenmesi durumunda İzmir Cast Ajans’ın telefonunu bıraktığınız taktirde tüm haklarınız savunulacaktır. Tüm teknik detaylar, ödeme v.s. konularında müşteriler İzmir Cast Ajans ile irtibata geçmek zorunda olduklarından, çalışanlarımız tarafından müşteriye irtibat telefonu bırakmak, müşteri ile fiyat pazarlığı yapmak ya da para alış verişinde bulunmak sözleşmeyi ihlal nedeni sayılacaktır.
 7. Web Sitemizden başvuru yapan bütün herkes bu sözleşmedeki şartları okuyup kabul ettiğini taahhüt eder..
 

HOST HOSTES BAŞVURULARI İÇİN ÖNEMLİ NOKTALAR :

 1. Full time çalışan kişiler işlerinden hafta içi izin almaları mümkün değilse ajansımıza kayıt yaptıramazlar.

 2. 18 yaşından büyükler için lise mezunu olma şartı aranmaktadır.

 3. Ders programları çok yoğun olan, bu işe zaman ayırması mümkün olmayan öğrenciler ajansımıza kayıt yaptıramazlar.

 4. Bayanların en az 1.65, bayların en az 1.75 boyunda olmaları gerekmektedir.İzmir Cast Ajans yoğun olarak fuarlara katılan müşterilerine host & hostes de temin etmektedir. 

 5.  Hosteslerin 36, en fazla 38 beden olmaları gerekmektedir.

 6.  Host & hostes kadrosuna girebilmek için tecrübe aranmaz.

 7. Ancak hosteslerin insan ilişkileri güçlü ve pozitif olmaları zorunludur.

 8.  Lisan müşterilerimiz için tercih nedenidir. Ancak zorunluluk yoktur.

 9. Başvurularınız mankenlik, fotomodellik, reklam ve dizi film oyunculuğu , hosteslik v.d. başlıklarda değerlendirilip size en geç bir hafta içersinde cevap verilecektir.

 10. İzmir Cast Ajans , başvuruları kendi kriterlerine göre değerlendirmekte ve bunlar hakkında açıklama yapmamaktadır. Bu nedenle başvurularınızın sonucunda Ajansımıza kabul edilme konusunda bir iş garanti verilmemektedir.

 11. Başvuru sonucunu etkileyen unsurlardan biri de bize yollayacağınız Fotoğrafların  sizi en iyi şekilde yansıtmasıdır.